Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Weekend z pokojem, o pokoju..

Ocena 0/5

… i  przeżyty w pokoju, choć na scenie! Czyli inaczej mówiąc: Zderzenia Teatralne SEDNO, w których w dniach 1-3 marca br.  w Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach uczestniczyło  7 osób z naszej szkoły: Kinga i Zosia z 1a, Adam i Krzysiu z 1b, Wiktor z 2b oraz – w roli nieco innej, bo teatralnych instruktorek  - s. Agata i pisząca ten tekst s. Bogusława. Tematem był właśnie pokój – ten będący konkretną przestrzenią naszego codziennego życia, ale i ten, który mamy lub który chcielibyśmy mieć w sobie. Owocem rozmów i teatralnych działań był złożony z czterech etiud (bo w tylu grupkach pracowaliśmy) spektakl, który miał ogólnopolską obsadę, bo oprócz naszej szkolnej grupki w Sednie brali udział młodzi z  Krakowa, Łęczycy, Warszawy, Sycowa i Poznania.  A jako że spektakle się ogląda, a nie opisuje, więc teraz już oddaję głos tym, którzy przedstawienie współtworzyli. Może zachęcą Was do tego, by przyszłoroczna  „sednowa” scena była także i  Wasza?

Warto być na SEDNIE, ponieważ możesz spędzić czas z cudownymi ludźmi, przy których możesz zawsze być sobą. Możesz rozwinąć swoje skrzydła, przełamać stres przed wyjściem na scenę i zagrać we freeze’a J     Zosia 

Warto było wybrać się na SEDNO, ponieważ mogliśmy zdobyć doświadczenie scenicznego, poznać nowych ludzi oraz odnowić znajomości z Forum i z poprzednich lat.      Wiktor 

Warto być na SEDNIE, ponieważ dobra energia i radość płynąca ze strony uczestników oraz sióstr tworzą przecudowną atmosferę, która dodaje motywacji i pozytywnego podejścia do życia.       Adam

Warto być na SEDNIE ponieważ: można poznać fantastycznych ludzi, spędzić z nimi czas, pośmiać się. Pod okiem sióstr można się w bardzo krótkim czasie wiele nauczyć. Współpraca z ludźmi przy tworzeniu etiudy, a później wystąpienie na scenie to po prostu czysta przyjemność. 
I co najważniejsze, mimo tego wszystkiego nie zapominamy o Panu Bogu.        Krzysiu

Warto było być na SEDNIE, ponieważ można było poznać wielu wspaniałych ludzi oraz uwolnić swój talent aktorski. Na uczestników czekało wiele ciekawych zabaw i ćwiczeń, które pozwoliły rozwinąć naszą kreatywność. Całe warsztaty były prowadzone w ciekawy sposób, zachęcający uczestników do zaangażowania. Polecam każdemu, kto chce ukazać siebie w nieco innej odsłonie i poznać wspaniałych ludzi.          Kinga

Z moimi przedmówcami jak najbardziej się  zgadzam!  Warto znać SEDNO z własnego doświadczenia!
                                                                                                                                                    s. Bogusława

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.