Oto logo strony. Piękne ono jest

Weekend z pokojem, o pokoju..

Ocena 0/5

… i  przeżyty w pokoju, choć na scenie! Czyli inaczej mówiąc: Zderzenia Teatralne SEDNO, w których w dniach 1-3 marca br.  w Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach uczestniczyło  7 osób z naszej szkoły: Kinga i Zosia z 1a, Adam i Krzysiu z 1b, Wiktor z 2b oraz – w roli nieco innej, bo teatralnych instruktorek  - s. Agata i pisząca ten tekst s. Bogusława. Tematem był właśnie pokój – ten będący konkretną przestrzenią naszego codziennego życia, ale i ten, który mamy lub który chcielibyśmy mieć w sobie. Owocem rozmów i teatralnych działań był złożony z czterech etiud (bo w tylu grupkach pracowaliśmy) spektakl, który miał ogólnopolską obsadę, bo oprócz naszej szkolnej grupki w Sednie brali udział młodzi z  Krakowa, Łęczycy, Warszawy, Sycowa i Poznania.  A jako że spektakle się ogląda, a nie opisuje, więc teraz już oddaję głos tym, którzy przedstawienie współtworzyli. Może zachęcą Was do tego, by przyszłoroczna  „sednowa” scena była także i  Wasza?

Warto być na SEDNIE, ponieważ możesz spędzić czas z cudownymi ludźmi, przy których możesz zawsze być sobą. Możesz rozwinąć swoje skrzydła, przełamać stres przed wyjściem na scenę i zagrać we freeze’a J     Zosia 

Warto było wybrać się na SEDNO, ponieważ mogliśmy zdobyć doświadczenie scenicznego, poznać nowych ludzi oraz odnowić znajomości z Forum i z poprzednich lat.      Wiktor 

Warto być na SEDNIE, ponieważ dobra energia i radość płynąca ze strony uczestników oraz sióstr tworzą przecudowną atmosferę, która dodaje motywacji i pozytywnego podejścia do życia.       Adam

Warto być na SEDNIE ponieważ: można poznać fantastycznych ludzi, spędzić z nimi czas, pośmiać się. Pod okiem sióstr można się w bardzo krótkim czasie wiele nauczyć. Współpraca z ludźmi przy tworzeniu etiudy, a później wystąpienie na scenie to po prostu czysta przyjemność. 
I co najważniejsze, mimo tego wszystkiego nie zapominamy o Panu Bogu.        Krzysiu

Warto było być na SEDNIE, ponieważ można było poznać wielu wspaniałych ludzi oraz uwolnić swój talent aktorski. Na uczestników czekało wiele ciekawych zabaw i ćwiczeń, które pozwoliły rozwinąć naszą kreatywność. Całe warsztaty były prowadzone w ciekawy sposób, zachęcający uczestników do zaangażowania. Polecam każdemu, kto chce ukazać siebie w nieco innej odsłonie i poznać wspaniałych ludzi.          Kinga

Z moimi przedmówcami jak najbardziej się  zgadzam!  Warto znać SEDNO z własnego doświadczenia!
                                                                                                                                                    s. Bogusława

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności