Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Budujemy Kościół bez ścian

Ocena 0/5

„Budujemy Kościół bez ścian” – tak brzmiało tegoroczne hasło wielkopostnych rekolekcji, które miały miejsce w dniach 4-6 marca 2024 roku w naszej szkole. Przeprowadziło je dla nas Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji Wspólnota św. Tymoteusza. Grupa prowadząca rekolekcję liczyła pięć. Przyjechali do nas: ksiądz Rafał Lisicki, Aleksandra, Agata, Agnieszka oraz uwielbiany przez wszystkich John. Stowarzyszenie organizuje od 1999 roku Przystanek Jezus - ogólnopolską inicjatywę ewangelizacyjną będąca odpowiedzią na potrzebę opieki duszpasterskiej wobec młodych przyjeżdżających na Festiwal Pol’And’Rock. 


Przez trzy dni rekolekcji mogliśmy słuchać Słowa Bożego, by umocnić naszą wiarę. Każdy dzień przynosił wiele emocji i nowych doświadczeń, wspólnota zachęcała zgromadzonych do wypowiedzi i aktywności. Podczas wykładów uczyliśmy się budować własny system wartości oraz pogłębiać wiarę i umiejętności w relacjach międzyludzkich. Warsztaty przygotowane przez wspólnotę nauczyły nas identyfikować wartości, rozpoznawać, kiedy przyjemność staje się nałogiem oraz rozwijać duchowość. Bardzo spodobało się nam hasło: "Stawiam na siebie, stawiam na Boga". Najbardziej przejmującym dla nas momentem podczas rekolekcji była adoracja o modlitwę Ducha Świętego. Doceniliśmy taką formę rekolekcji wielkopostnych. Świadczą o tym nasze wypowiedzi, refleksje oraz uwagi, którymi dzieliliśmy się każdego dnia. Czas rekolekcji był na pewno dla nas czasem, kiedy wspólnie mogliśmy spotkać się z Jezusem Chrystusem Zmartwychwstałym. Zapewne nauki pozostaną na długo w naszej pamięci, a wartości, o których usłyszeliśmy będziemy wcielać w swoje życie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.