Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

Ocena 0/5

W dniach 7-8 marca 2024 roku tegoroczni maturzyści brali udział w pielgrzymce na Jasną Górę oraz w wycieczce do Łodzi. Maturzyści udali się do Częstochowy chcąc oddać się w opiekę Królowej Polski, prosząc o Błogosławieństwo podczas egzaminów oraz o łaskę Ducha Świętego przy dokonywaniu dorosłych życiowych wyborów.


Wyjechaliśmy z Pniew, kiedy jeszcze za oknami autokaru było ciemno i po kilku godzinach, zamkniętym McDonaldzie dotarliśmy szczęśliwie do duchowej stolicy Polski, gdzie pierwszym punktem programu było zobaczenie wystawy Golgota Wschodu, która znajduje się w kazamatach bastionu św. Barbary. Miejsce to upamiętnia „miliony Polaków, ofiary Rosji carskiej i totalitaryzmu sowieckiego, i niosące przesłanie o niezłomności ludzkiego ducha, przebaczeniu i wierze we wstawiennictwo Matki Bożej.” Inicjatorem powstania Golgoty Wschodu był ks. prał. Zdzisław Peszkowski, cudownie ocalony więzień Kozielska. Następnie zobaczyliśmy skarbiec, w którym szukaliśmy skarbów z filmu "Potop". O godz. 13 odbyło się uroczyste nabożeństwo w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Był to czas spotkania z Matką i powierzenia jej naszych próśb. Podczas homilii ojciec Marcin Ciechanowski przypomniał nam, czym jest dojrzałość i życzył błogosławieństwa w tym dorosłym życiu oraz dokonywania dojrzałych wyborów w przyszłości. Na zakończenie dnia uczestniczyliśmy w apelu jasnogórskim. 


Drugiego dnia udaliśmy się do miasta Łódź. Podczas naszego krótkiego pobytu odwiedziliśmy Orientarium w ZOO, zwiedzaliśmy Manufakturę oraz Muzeum Miasta Łodzi w Pałacu Poznańskiego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.