Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wycieczka klasy 2c

Ocena 0/5

Dnia 6 czerwca nasza klasa, 2c, wyruszyła na fascynującą wyprawę do Poznania, pełną niezapomnianych wrażeń i cennych doświadczeń, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Nasza przygoda rozpoczęła się od wizyty w Narodowym Banku Polskim. Zanurzyliśmy się w tajemniczy świat finansów, gdzie odkryliśmy sekrety zabezpieczania pieniędzy oraz zgłębiliśmy tajniki pracy bankowców. Podziwialiśmy nowoczesne technologie i metody ochrony banknotów przed fałszerstwem, co wzbudziło w nas niemałe zdumienie i zainteresowanie.

Kolejnym przystankiem był malowniczy Ogród Botaniczny. Przechadzając się wśród bujnej zieleni, z zachwytem podziwialiśmy różnorodne gatunki roślin. Wzięliśmy także udział w warsztatach, gdzie każdy z nas stworzył własny woreczek pełen ziół. Ta twórcza praca pozwoliła nam zbliżyć się do natury i rozwijać nasze umiejętności manualne.

Następnie udaliśmy się do Jump Areny. Skacząc na trampolinach i korzystając z licznych atrakcji, bawiliśmy się wyśmienicie. Śmiech i entuzjazm towarzyszyły nam przez cały czas, choć niektóre kontuzje z tej zabawy będą nam towarzyszyć jeszcze długo.

Na zakończenie naszej wycieczki odwiedziliśmy McDonald's. Był to idealny akcent kończący ten pełen wrażeń dzień, dając nam chwilę wytchnienia po intensywnych przygodach.

Wycieczka do Poznania była nie tylko szansą na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, ale również wspaniałą okazją do integracji klasy i wspólnej zabawy. Już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych wyjazdów!

Amelia Idziak, Monika Słowińska, Igor Roszkiewicz

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.