Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

DZIEŃ ŚWIĘTEJ URSZULI

Ocena 0/5

Dzień 29 maja to dla Społeczności naszej szkoły, dzień bardzo ważny – uroczystość Założycielki Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK - św. Urszuli Ledóchowskiej, dzięki której, ta szkoła powstała. Jest to dzień NASZEJ Patronki. Święta Urszula była człowiekiem uśmiechu, dlatego nie mogło go w tym dniu zabraknąć. Niemałą radością, jeśli nie największą;), był fakt, że nie było „normalnych” lekcji, a w zamian urszulańskie, które trwały zdecydowanie krócej. Czas przedpołudniowy uczniowie spędzili na świeżym powietrzu. Była taneczna rozgrzewka, a po niej również rozgrzewka szarych komórek, w której uczniowie wykazali się inwencją twórczą, robiąc krótkie filmiki zapraszające do krajów, gdzie pracują siostry oraz zdjęcia, dokumentujące ich pracę. Następnie wszyscy udali się do auli Domu Matki Założycielki na lekcje inne niż zwykle, które sprawiły wszystkim dużo radości.  

Dziękujemy wszystkim Osobom, które pomogły nam ten Dzień zorganizować, a naszym Uczniom dziękujemy za kreatywne zaangażowanie. Gratulujemy Wszystkim, którzy stanęli na podium, jak również tym, którzy stanęli obok niego;)

Św. Urszula mówiła: „Wytrwałość na pewno da Wam zwycięstwo”, dlatego „kąciki ust do góry” i „ufnie naprzód”! 

 

Galeria zdjęć

IMG_0924 IMG_0939 IMG_0937 IMG_0977 IMG_0975 IMG_0951 IMG_0990 IMG_0959 IMG_0935 IMG_0964 IMG_0965 1a Rzeka mleka 1b Praca z Polonią 1c Praca ze studentami 2a Współpraca z Watykanem 2b Spotkanie ekumeniczne 2c Wioska trędowatych 3a Praca z więźniami 3b Dom samotnej matki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.