Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Na zachód od Pniew, czyli nasza przygoda z Berlinem i Poczdamem

Ocena 0/5

W dniach 20-21 br. maja my - uczniowie klas 1a i 2a  - wybraliśmy się na wycieczkę do Berlina i Poczdamu. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Berlin. Co to był za spacer: Alexanderplatz  z Czerwonym  Ratuszem i  Fontanną Neptuna; Wyspa Muzeów; najsłynniejsza ulica Unter den Linden…  Następnie Brama Brandenburska, Reichstag, Pomnik Holocaustu, Potsdamer Platz. Same kultowe miejsca stolicy Niemiec. I wszędzie my – w świetnych humorach i przy pięknej pogodzie.
 Mogliśmy także zobaczyć najdłuższy zachowany odcinek Muru Berlińskiego – East Side Gallery. Przenieść się w czasie, wczuć w emocje ludzi, którzy za Murem Berlińskim żyli, a potem go z radością burzyli.  Weszliśmy także do muzeum Holokaustu. Na koniec dnia nasz ulubiony pan kierowca zawiózł nas do hotelu na pyszny obiad. Następnego dnia musieliśmy wstać o nieludzkiej godzinie , aby o 7.15 być na śniadaniu. A wszystko po to, by o odpowiedniej porze ruszyć w dalszą drogę, czyli do Poczdamu.  Tam byliśmy w pałacu Sanssouci oraz w przepięknym parku z cudowną architekturą. Niestety, później musieliśmy już jechać do domu i wrócić do szkolnej rzeczywistości. Atmosfera podczas wyjazdu była cudowna i sądzę, że ten wyjazd zostanie w naszej pamięci bardzo długo.

Galeria zdjęć

IMG_20240521_134802 IMG-20240520-WA0007 IMG-20240521-WA0011 IMG-20240521-WA0014 IMG_20240520_100123 IMG_20240521_112509 IMG_20240521_114142 IMG_20240521_130247 IMG_20240521_131828
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.