Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zakończenie roku szkolnego

Ocena 0/5

21 czerwca zakończyliśmy nasze szkolne zmagania...

Po uroczystej Mszy Świętej, w Auli Matki Założycielki  odbyło się wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz  za udział  w wielu ciekawych inicjatywach. Mogliśmy również obejrzeć przedstawienie pt. Nowoczesny Czerwony Kapturek, przygotowane przez klasę II B oraz Siostrę Elżbietę Kardelę. 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym , a przede wszystkim Nauczycielom, którzy z pasją przeprowadzili Was przez ten rok szkolny!  W sposób szczególny dziękujemy p. Joannie Minta oraz p. Joannie Poznańskiej-Łuczak, które dziś zakończyły swoją przygodę w naszym Liceum. Pożegnaliśmy również księdza kapelana Adriana Urbaniaka. Dziękujemy za każdą modlitwę, za każde dobre słowo i gest, które służyły nam za przewodnika w naszej duchowej podróży. Niech Dobry Bóg obficie błogosławi Księdza w Jego dalszej posłudze, dając siły, zdrowie i wiele radosnych chwil. 

Na czas wakacji życzymy WSZYSTKIM bezpieczeństwa, pogody i wielu niezapomnianych chwil.

Galeria zdjęć

IMG_1467 IMG_1471 IMG_1475 IMG_1486 IMG_1487 IMG_1490 IMG_1492 IMG_1495 IMG_1500 IMG_1505 IMG_1510 IMG_1512 IMG_1516 IMG_1518 IMG_1521 IMG_1542 IMG_1551 IMG_1561 IMG_1565 IMG_1586 IMG_1597 IMG_1605 IMG_1608 IMG_1636 IMG_1648 IMG_1657 IMG_1660 IMG_1663 IMG_1665 IMG_1669 IMG_1672 IMG_1680 IMG_1685 IMG_1687 IMG_1691 IMG_1695 IMG_1705 IMG_1715 IMG_1719 IMG_1720 IMG_1732 IMG_1738 IMG_1742 IMG_1744 IMG_1746 IMG_1750 IMG_1752
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.