Zjazd - rocznik 2016
DROGIE ABSOLWENTKI I DRODZY ABSOLWENCI LICEUM I TECHNIKUM!
Matura rocznik: 2016
W tym roku mija 10 lat od Waszej matury. Jest to dobry czas na to, by odwiedzić szkolne mury, spotkać się, powspominać, ale także podzielić się tym, co dzieje się w Waszym życiu. Dlatego z całego serca zapraszamy każdą i każdego z Was na zjazd absolwentów, który odbędzie się 20 czerwca 2026 r. w naszej pniewskiej szkole.
PLAN ZJAZDU:
12:30- 13:00 Zbiórka w szkole
13:15 Msza święta na Sarkofagu św. Urszuli – w intencji Waszej i Waszych rodzin
Po Mszy świętej obiad (ok.14:15), a następnie:
- spacer po szkole i internacie – czyli sprawdzanie, co się zmieniło przez ostatnie lata;
- ok. 16:30 Kawa i ciasto, a potem czas na rozmowy.
Koszt: 100 zł od osoby.
Kwotę należy wpłacić na konto szkoły do 10 czerwca 2026 r. i będzie ona ostatecznym potwierdzeniem przybycia. Jeżeli ktoś z Was będzie chciał przyjechać z mężem/żoną/dziećmi, to jest to możliwe po uprzednim zgłoszeniu (za dzieci nie ma opłat).
Numer konta: BS 58 9072 0002 2005 0508 9329 0003 (Bank Spółdzielczy Duszniki Oddział Pniewy) - z dopiskiem: „zjazd absolwentów” i nazwisko z czasów szkolnych
Kontakt:
s. Bogusława Belok, 510 465 496
Telefon do szkoły: 516 060 296


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!