Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wigilia szkolna

Ocena 0/5

Idą święta w naszym kalendarzu – najdroższe i najbliższe,
co wywołują falę marzeń – najczulszych i najmilszych.
Ten nastrój wszystkim się udziela. Ogarnia serca, duszę

– radością szczęścia i wesela i czystych, wielkich wzruszeń.

Te ukochane przez wszystkich święta to

BOŻE NARODZENIE….

Jak co roku zgodnie z tradycją zebraliśmy się wspólnie całą społecznością szkolną, aby świętować zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W ten niezwykły dzień rozpoczęliśmy od Mszy Świętej. Następnie udaliśmy się do auli Domu Matki Założycielki, gdzie obejrzeliśmy przedstawienie pt. "Misja". Pomysłodawcą i reżyserem przedsięwzięcia była s. Agata Cul, która z grupą uczniów z naszej szkoły zaprezentowała nam niezwykłą historię. Przedstawienie bardzo podobało się publiczności, o czym świadczyły gromkie brawa! Młodzi aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role i przypomnieli o cudzie Bożego Narodzenia. Zapraszamy już teraz na spektakl w styczniu.

Znalazł się również czas na wzajemne podzielenie się opłatkiem oraz złożenie życzeń bożonarodzeniowych. Na koniec wspólnego spotkania zaśpiewaliśmy najpiękniejsze kolędy, aby poczuć niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Następnie rozeszliśmy się z wychowawcami do naszych klas aby zasiąść przy wigilijnym stole. Jak przy okazji każdej wigilii, oprócz dzielenia się opłatkiem i wspólnego świętowania przy wigilijnym stole nie zabrakło prezentów. Tak i u nas św. Mikołaj zostawił podarunki dla pracowników oraz uczniów naszej szkoły. Szkolna Wigilia z pewnością wprowadziła nas już na dobre w atmosferę zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. W całej szkole panował wspaniały, podniosły nastrój, który dał wszystkim namiastkę zbliżających się Świąt oraz pozwolił poczuć się jedną, wielką, szkolną rodziną.

Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.