Oto logo strony. Piękne ono jest

LIGA KLAS - podsumowanie

Ocena 0/5
W ramach działalności Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021 przeprowadzono różne ciekawe akcje online, w których uczniowie wraz z klasami mieli okazję wziąć udział. Starannie zadbano o szczegóły, by pandemia nie przeszkodziła w ich realizacji. Zorganizowany został między innymi tematyczny konkurs fotograficzny ,,Pandemia okiem ucznia”, w którym uczniowie poszukiwali piękna krajobrazu. Nasza szkoła również włączyła się do ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła Pamięta”, której celem było upamiętnienie ważnych rocznic i postaci historycznych.
Poszczególnym klasom za włączenie się oraz wykazane zaangażowanie przyznano daną ilość punktów do Ligi Klas, a wyniki prezentują się w następujący sposób:
I miejsce zajęła klasa 2B otrzymując 66pkt,
II miejsce - 2A, 60p oraz
III miejsce - 2C, 54pkt.
Pozostałe klasy uzyskały kolejno: 3B - 53pkt, 2D - 40pkt, 1B - 29pkt, 1A - 25pkt oraz 3A - 21pkt.
Za wszystkie nadesłane prace, zaangażowanie oraz poświęcony czas dziękujemy!  Przekazanie pucharu Ligi Klas będzie miało miejsce 30.04.2021 roku. Na wszystkie klasy czeka słodki upominek. 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności