Oto logo strony. Piękne ono jest

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Ocena 0/5

Dnia 2 września 2019 roku drzwi naszej urszulańskiej szkoły ponownie otworzyły się dla uczniów. Po dwumiesięcznych wakacjach przekroczyliśmy jej mury, pełni zapału i entuzjazmu. Długim, pełnych radości powitaniom, kiedy to ponownie spotkaliśmy się całymi klasami, nie było końca.

Rok szkolny rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą. Następnie udaliśmy się do auli Domu Matki Założycielki, gdzie powitano wszystkich zebranych, w szczególności pierwszoklasistów, jak i nowych nauczycieli: panią Joannę Galas – nauczycielkę geografii, pana Mirosława Milczarka – nauczyciela języka angielskiego oraz s. Edytę, która obejmie wychowawstwo w Internacie.

Z każdym rokiem szkolnym zaczyna się nowy etap naszego życia. Nowe relacje, doświadczenie czy wiedza - to wszystko przed nami.

Drodzy koledzy i koleżanki, życzę sobie i wam, abyśmy przeżyli ten rok szkolny z ciągłym uśmiechem na ustach i zakończyli go w równie radosnej atmosferze, bogatsi o nowe doświadczenia.

Rok szkolny 2019/20 uważamy oficjalnie za rozpoczęty!

 

Samorząd Uczniowski- Sekretarz Aleksandra Skubiszyńska

Galeria zdjęć

DSCN5878 DSCN5888 DSCN5889 DSCN5894 DSCN5897 DSCN5901 DSCN5905 DSCN5921 DSCN5931 DSCN5935 DSCN5937 DSCN5939 DSCN5944 DSCN5949 DSCN5952 DSCN5953 DSCN5960 DSCN5964 DSCN5969 DSCN5972 DSCN5976 DSCN5982 DSCN5989 DSCN5991 DSCN6002 DSCN6008
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności