Oto logo strony. Piękne ono jest

Stypendia rozdane!

Ocena 0/5

To była podniosła uroczystość, która przyniosła dużą dawkę satysfakcji, radości i szczęścia. 20 września zostały wręczone stypendia w ramach Pniewskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Cieszę się, że do grona stypendystów dołączyły nasze uczennice i absolwentka.

  • Stypendium artystyczne otrzymała Zofia Stasik z kl. IIA.
  • Stypendium sportowe zdobyła Amelia Łabędzka z kl. IIB.
  • Stypendium absolwenckie odebrała Marta Jarmarkiewicz, tegoroczna absolwentka.

Gratuluję Zosi, Amelii i Marcie oraz życzę kolejnych sukcesów i dalszego rozwoju talentów! Doceniam ich zaangażowanie, ponieważ otrzymane stypendia są owocem wielu godzin ich pracy, treningu, ćwiczeń, poszukiwania właściwych odpowiedzi... Tym bardziej gratuluję i zachęcam innych do naśladowania! Kto wie, może w przyszłym roku to Ty będziesz stypendystą tego Programu.

s. Agnieszka Derengowska

Galeria zdjęć

IMG-20240925-WA0016 IMG-20240925-WA0002 IMG-20240925-WA0004 IMG-20240925-WA0006 IMG-20240925-WA0010 IMG-20240925-WA0017 IMG-20240925-WA0021
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności