Oto logo strony. Piękne ono jest

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Ocena 0/5

Dnia 13.12.2019 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Wielkopolski Kurator Oświaty, Elżbieta Leszczyńska wręczyła Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom szkół z województwa wielkopolskiego. W roku szkolnym 2019/2020 Prezes Rady Ministrów przyznał 302 stypendia dla uczniów województwa wielkopolskiego. Z Naszej szkoły otrzymała to stypendium Kamila Środecka z klasy IIB.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

s. Elżbieta Sozańska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności