Oto logo strony. Piękne ono jest

Już wakacje!

Ocena 0/5

Wakacje już rozpoczęte! Ale zanim ten upragniony czas nastał, najpierw spotkaliśmy się z całą społecznością szkolną, aby wspólnie oficjalnie zakończyć ten rok nauki.

Tradycyjnie, pierwszym punktem naszego zakończenia roku była Msza święta w Kaplicy Sióstr Urszulanek. Po wspólnej modlitwie przeszliśmy do Auli Domu Matki Założycielki na oficjalną część programu, podczas której wysłuchaliśmy przemówień Siostry Przełożonej, Siostry Dyrektor, Przewodniczącej Rady Rodziców oraz Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Szczególnym gościem tego dnia była Pani Dorota Śliwińska, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu, która odczytała list Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz przekazała nam słowa gratulacji i wyraziła wdzięczność za możliwości przeżycia tego dnia razem z nami.

Po wysłuchaniu przemówień przeszliśmy do następnej części spotkania – rozdania świadectw z wyróżnieniem. Co ciekawe, w tym roku aż co piąty uczeń naszej szkoły uzyskał świadectwo z wyróżnieniem! To wielki sukces i wynik ciężkiej pracy wielu z Was. Najwyższą zaś średnią spośród wszystkich uczniów naszego liceum uzyskał Bartosz z klasy 3A, któremu serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia.

Podziękowanie za całoroczną pomoc w oprawie muzycznej Mszy świętych i spotkań rekolekcyjnych otrzymała także nasza szkolna schola, jak również ministranci, którzy wiernie posługiwali podczas szkolnych Eucharystii. Nasi liczni wolontariusze otrzymali specjalne zaświadczenia o wykonanej pracy w ramach wolontariatu w tym roku szkolnym, a uczniowie ze stuprocentową frekwencją (da się!) zostali nagrodzeni Certyfikatem 100% obecności za wytrwałość i systematyczność.

Zwieńczeniem naszego spotkania była część już mniej oficjalna, podczas której obejrzeliśmy robiące wrażenie przedstawienie w wykonaniu klasy 3B wraz z wychowawczynią, s. Anną Mańczak, w reżyserii niezawodnej s. Elżbiety Kardeli. Na moment przenieśliśmy się w odległe kosmiczne galaktyki, by następnie wrócić na Ziemię i rozpocząć zasłużone wakacje.

Życzymy wszystkim dobrego, bezpiecznego wypoczynku, aby z nowymi siłami wrócić do szkoły już we wrześniu!

s. Wiktoria Krzykowska

Galeria zdjęć

IMG_2901 IMG_2905 IMG_2907 IMG_2909 IMG_2910 IMG_2911 IMG_2915 IMG_2918 IMG_2922 IMG_2924 IMG_2928 IMG_2929 IMG_2932 IMG_2943 IMG_2947 IMG_2957 IMG_2960 IMG_2970 IMG_2981 IMG_3018 IMG_3031 IMG_3049 IMG_3065 IMG_3099 IMG_3164 IMG_3174 IMG_3178 IMG_3185 IMG_3186 IMG_3188 IMG_3190 IMG_3192 IMG_3203 IMG_3208 IMG_3216 IMG_3223 IMG_3229 IMG_3239 IMG_3243 IMG_3245 IMG_3264
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności