Oto logo strony. Piękne ono jest

Jarmark Bożonarodzeniowy? Jesteśmy gotowi!

Ocena 0/5

To już wkrótce –10 grudnia, w niedzielę, w godzinach od 14:00 do 18:00, w  hali widowiskowej OSiR Pniewy. Wśród lokalnych wystawców – my, urszulańskie LO. 
Nasze produkty nie będą miały odgórnie określonych cen, to nasi klienci są tymi, którzy zdecydują, jaką kwotę zostawią. Nasze produkty nie są opatrzone symbolami znanych marek, ale jest w nich serce, czas i życzliwość wszystkich tych, którym na szkole zależy, którzy chcą  młodzież urszulańskiego LO wspierać.
To dlatego WARTO na nasze jarmarkowe stoiska (będą dwa!) PRZYJŚĆ. Dlaczego jeszcze? 
           Na to pytanie niech odpowiedzą zdjęcia w galerii poniżej, zapraszamy także na social media naszej szkoły: Facebooka, TikToka, YouTube’a. Wszędzie tam prezentujemy ( i to tak, by odbiorcy nie znudzić J ) całe bogactwo naszej oferty. Zajrzyjcie tam , a potem przyjdźcie sprawdzić, czy na żywo nasze produkty też są tak atrakcyjne. Do zobaczenia – BO WARTO!

                                                                                                                 s. Bogusława B.

Galeria zdjęć

IMG_20231201_180902 IMG_20231201_181024 IMG_20231201_181034 IMG_20231201_181407 IMG_20231201_182018 IMG_20231201_182129 IMG_20231201_182135 IMG_20231201_182151 IMG_20231201_183652 IMG_20231201_183814 IMG_20231201_183839 IMG_20231201_184031 IMG_20231201_184114 IMG_20231201_123119 IMG_20231201_123321 IMG_20231201_124447 IMG_20231201_124551 IMG_20231201_124613 IMG_20231201_124943
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności