Oto logo strony. Piękne ono jest

Finał Wojewódzki w Szachach Drużynowych

Ocena 0/5

Reprezentacja szkoły w składzie: Maja Chamczyk, Alex Ajchler oraz Dominik Siemieniak- uczestniczyła w zawodach - Finał Wojewódzki w Szachach Drużynowych. Choć graliśmy w osłabieniu ( brak jednego zawodnika), dzielnie walczyliśmy odnosząc mniejsze i większe sukcesy na deskach szachowych. Zdecydowanym liderem naszej drużyny został Dominik, który wygrał 6 z 7 pojedynków i uzyskał wysokie miejsce w klasyfikacji indywidualnej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności