Oto logo strony. Piękne ono jest

Dzień Zdrowego Śniadania

Ocena 0/5

Dnia 8 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Śniadania, w ramach którego każdy miał możliwość zakupu zdrowych kanapek i przekąsek. Głównym celem organizacji tego dnia jest zachęcenie uczniów do zdrowego odżywiania się. Nie od dziś wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jest źródłem energii potrzebnej nam do prawidłowego funkcjonowania. Ważne jest, by było dobrze skomponowane.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności