Oto logo strony. Piękne ono jest

Szkoła pamięta

Ocena 0/5

W ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta” nasi uczniowie zorganizowali inicjatywy upamiętniające ważne postaci oraz wydarzenia lokalne.
Okres Świąt Wszystkich Świętych temu sprzyjał, ponieważ w te dni, w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Uczniowie porządkowali groby i zapalili znicze w lokalnych miejscach pamięci. W tych szczególnych dniach wspominaliśmy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. O tym jak nasi uczniowie pamiętają wybitne postaci juz niebawem...

Galeria zdjęć

received_387153242428448 received_407723483970522 received_838189053691994 received_2751688155045382 received_2801618950107444
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności