Oto logo strony. Piękne ono jest

Aktywnie, zdrowo i wesoło...

Ocena 0/5

Tegoroczny Piknik Rodzinny przebiegał pod hasłem Aktywnie, zdrowo i wesoło, a obfitował w szereg atrakcji.

Uczestnicy próbowali swych sił w łucznictwie, rzucaniu toporkiem, chodzeniu na szczudłach i na linie. Usiłowali utrzymać równowagę na trickboardzie i w alkogoglach. „Przemierzali” labirynty i zmagali się z inżynierskimi zadaniami. Zarażali pasją morsowania i odkrywali w sobie pokłady kreatywności na stanowiskach artystycznych… A wszystko to robili w duchu zdrowej rywalizacji, walcząc o puchary FAMILY CUP i FRIENDS CUP. W trakcie zmagań można było pokrzepić ciało kawałkiem pizzy, a ducha pokazem akrobatycznym w wykonaniu Teatru „Z Głową w Chmurach”. Dzięki młodym artystkom co jakiś czas „podnosiliśmy głowy” ku niebu, otwierając  się na emocjonalność tancerek oraz odsłaniając własną wrażliwość.

W trakcie festynu realizowane były warsztaty fotograficzne. Młodzież szlifowała swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktora- p. Marcina Wesołowskiego, natomiast tancerz, instruktor i choreograf- Dawid Mularczyk zapewnił nam dobrą zabawę prezentując swoje układy taneczne oraz zapraszając do wspólnego tańca.

Podczas IX Pikniku Rodzinnego nie było przegranych… Nieliczni opuścili szkolne boisko bogatsi o trofea i zdobyte nagrody, wielu- zaopatrzeni w balonowe zwierzaki czy wytwory artystycznych zmagań, wszyscy- przyozdobieni uśmiechem i w dobrym nastroju.

Zadanie wyznaczone przez  świętą Urszulę: „Kochać bliźniego to znaczy chcieć mu życie rozjaśnić, osłodzić, uprzyjemnić” po raz kolejny zostało zrealizowane…

 Z niecierpliwością wyglądamy Pikniku Jubileuszowego:)

 

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności