Oto logo strony. Piękne ono jest

Połowinki klas 3A oraz 3B

Ocena 0/5

W Dzień Edukacji Narodowej, 14 października 2021 roku, odbyły się połowinki klas 3A oraz 3B. Przedstawiciele klas uroczyście rozpoczęli wspólne świętowanie, podczas którego z okazji przypadającego w tym dniu święta wręczono upominki wychowawcom klas. Następnie wszyscy zasiedli do stołu. Po posiłku rozpoczęła się część taneczna wraz z zadaniami konkursowymi. Zabawa trwała do drugiej w nocy. Wszyscy rozchodzili się do domu z uśmiechem na twarzy, a dobre wspomnienia będą z pewnością długo towarzyszyć wszystkim uczestnikom tegorocznych połowinek.

Zuzanna Tyma (3B), Antoni Rewers (3A)

Galeria zdjęć

DSC03332 DSC03322 DSC02953 DSC03001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności