Jak co roku z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole o godz. 11:11 rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego Cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji Szkoła do Hymnu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!